Polityka prywatności

Administracja serwisu szanuje prawa osób odwiedzających serwis. Jednoznacznie uznajemy znaczenie prywatności danych osobowych osób odwiedzających Witrynę. Ta strona zawiera informacje o tym, jakie informacje otrzymujemy i zbieramy, gdy korzystasz z Witryny. Mamy nadzieję, że te informacje pomogą Ci podjąć świadomą decyzję dotyczącą danych osobowych, które nam przekazujesz. Niniejsza Polityka prywatności dotyczy wyłącznie Witryny i informacji gromadzonych przez tę Witrynę i za jej pośrednictwem. Nie ma zastosowania do żadnych innych witryn i nie ma zastosowania do witryn internetowych osób trzecich, które mogą zawierać łącza do tej Witryny.

Otrzymano informacje

Informacje gromadzone przez nas w Witrynie mogą być wykorzystywane wyłącznie w celu ułatwienia korzystania z Witryny. Witryna gromadzi wyłącznie dane osobowe, które podajesz dobrowolnie podczas odwiedzania lub rejestrowania się w Witrynie. Termin „dane osobowe” obejmuje informacje, które identyfikują użytkownika jako konkretną osobę, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail lub numer telefonu. Udostępnianie informacji W żadnym wypadku Administracja Witryny nie sprzedaje ani nie przekazuje Twoich danych osobowych osobom trzecim. Nie ujawniamy również przekazanych przez Ciebie danych osobowych, z wyjątkiem przypadków wymaganych przez prawo.

Odmowa odpowiedzialności

Pamiętaj, przekazywanie danych osobowych podczas odwiedzania stron osób trzecich, w tym stron firm partnerskich, nawet jeśli strona zawiera link do Strony lub Strona zawiera link do tych stron, nie podlega temu dokumentowi. Administracja Witryny nie ponosi odpowiedzialności za działania innych witryn. Proces zbierania i przekazywania danych osobowych podczas odwiedzania tych stron jest regulowany przez dokument „Ochrona danych osobowych” lub podobny, znajdujący się na stronach tych firm.

Warunki przeprowadzania promocji

Wszelkie promocje zamieszczane w serwisie mają na celu wyłącznie pobudzanie sprzedaży przez Internet i dotyczą Klientów, którzy po opublikowaniu treści oferty promocyjnej zostawili zapytanie o usługi w formularzu zwrotnym w Serwisie.